ראשי > פיתוח אתרים

פיתוח אתרים

SysmartWEB

מספקת פתרונות כוללים מתקדמים ומפתחת מערכות חכמות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל מרגע האפיון דרך העיצוב, חיתוך האתר בנייתו וקידומו. סיסמרט מתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט ומערכות ייעודיות, בעלת ניסיון משנת 1998.
סיסמרט מתמחה בפיתוח  מערכות יציבות, מאובטחות ואיכותיות המתאימות למותג,  לפי התווית הלקוח ובהתאם לניסיוננו המקצועי רב השנים. 
באמתחתנו ניסיון רב בפיתוח מערכות ואתרי תדמית ,תוכן , ומסחר אלקטרוני וכן ידע בפיתוח ומתן פתרונות לאתרים בעלי עומסים רבים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וקידום אתרים.
טרם הקמת סיסמרט עבדה המנהלת המקצועית של החברה, גב' דידי זהבי בחברת אירון, בה הייתה בין היתר אחראית על הקמת אתר Microsoft ישראל, עליו זכתה במקום שני בעולם וראשון באירופה בתחרות אתרי Microsoft בעולם. בנוסף, עסקה הגב' דידי זהבי בהקמת אתר MSN ישראל.
כיום פועלת סיסמרט כקבלנית מוערכת בתחום הקמת אתרי אינטרנט ותחזוקתם. בין לקוחותיה לקוחות מארה"ב וישראל, מערכות מגזינים אינטרנטיים, ארגונים מסחריים, יבואני רכב, ועוד.
בניית אתרי אינטרנט יציבים, מאובטחים ואיכותיים מותאמות לבקשת הלקוח ובהתאם לניסיון עשיר.
סיסמרט בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בפיתוח מערכות ואתרי תדמית ,תוכן , מסחר אלקטרוני ופורטלים וכן ידע בפיתוח ומתן פתרונות לאתרים בעלי עומסים רבים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וקידום אתרים.

אנחנו בסיסמרט מבצעים התאמה ועיצוב של אתרים להצגה בצורה אופטימלית על מכשירים ניידים. בנוסף, אנו משלבים פונקציות מיוחדות למכשירים ניידים שיגדילו את כמות הפניות שתקבל וכל זה עטוף בעיצוב מרהיב שיתפוס את תשומת ליבו של כל לקוח פוטנציאלי.


אנחנו בסיסמרט מבצעים המרת PSD ל- HTML אצלנו איכות מחיר ושירות - ללא תחרות.
חיתוך אתרים  הינו המרה של פורמטים גרפיים שונים כגון פוטושופ (PSD) או תמונות רגילות, לתוכן דיגיטלי המאפשר העברה מהירה יותר בין השרת לדפדפן כמו גם מעלה את הדינמיות של התוכן.
הקידוד שלנו מקצועי מותאם ל- HTML5+CSS3+JQUERY.

סִיסמַרט - שירותי מחשוב - 052-3919171, 052-8702688 | פרגולות אלומיניום | סוככים